• SFP-Pair 10G SM

مجموعه این دو SFP با سرعت 10Gbps ، مناسب جهت استفاده در دو سر یک تار نوری سینگل مد می باشند . حداکثر طول تار نوری که این SFP ها پشتیبانی مینمایند 10 کیلومتر می باشد . همانطور که گفته شد عملیات ارسال و دریافت به کمک این ماژول ها ، تنها بر روی یک تار نوری انجام می پذیرد .

این ماژول ها بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب +SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

  صفحه اختصاصی محصول در سایت سازنده آن

  مشخصات تکمیلی محصول 



مشخصات فنی
حالت کاری SingleMode
طول موج 1310/1550nm
فاصله 10 کیلومتر
نرخ تبادل داده 10G
رابط اتصال Single LC

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

SFP-Pair 10G SM

  • تولیدکننده: Mikrotik
  • مدل کالا: S+2332LC10D
  • موجودی: ناموجود
  • 1,295,000 تومان


AftabStore Support Group