• SFP 10G MM

این SFP با سرعت 10Gbps ، مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری مالتی مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 850nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید 300 متر می باشد .

این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

  صفحه اختصاصی محصول در سایت سازنده آن

  مشخصات تکمیلی محصول 



مشخصات فنی
حالت کاری MultiMode
طول موج 850nm
فاصله 300 متر
نرخ تبادل داده 10G
رابط اتصال Dual LC

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

SFP 10G MM

  • تولیدکننده: Mikrotik
  • مدل کالا: S+85DLC03D
  • موجودی: موجود
  • 260,000 تومان


AftabStore Support Group